Naujienos

2021 m. kovo 17 d.

Osta otse Hispaaniast!

OstaEU uus ostusuund avab uksed säravatesse hispaania poodidesse! Eksklusiivsed riided ja jalanõud, professionaalne hispaania kosmeetika, veel suurem valik elektroonikat, kodutarbed, nutiseadmed ja palju muud! Miks valida Hispaania? OstaEU jagab hispaania e-poodide eripära!

LEMMIKUD ORIGINAAL KAUBAMÄRGID

Suurtel kaubamärkidel on e-poed sageli erinevates riikides, kuid tavaliselt saavad nende päritoluriigi poed pakkuda laiemat valikut stiile, suurusi ja värve ning oluliselt suuremat müüki kui samad kauplused Eestis. Siin on mõned kõige populaarsemad Hispaania kauplused meie riigis, kus peaksite võrdlema hinnaerinevusi: 

Neile, kellele meeldib sõbraliku hinnaga "tänava" stiili ja klassika kombinatsioon, rõõmustab Hispaania selliste poodidega nagu Mango, Zara, Stradivarius, Pull & Bear. Neile, kes otsivad luksuslikumaid rõivaid ja jalatseid, pakutakse Massimo Dutti’ ja DESIGUALi suurepäraseid pakkumisi.

ÜLIMALT SUUR VALIK HEADE HINDADEGA

Tõenäoliselt on üks "professionaalsete" ostjate lemmikpoode SHEIN. Seal on lai valik, kust leiate kõike alates klassikalistest pükstest, kingadest, spordidressidest kuni mitmesuguste aksessuaaride või ujumisriieteni. Ja üks kõige olulisemaid aspekte neile, kes soovivad väga odavalt sisseoste teha: uusi riideid saab osta JUBA MÕNE EUROGA! Ära oota midagi ja vaata ringi

Neile, kes otsivad elektroonikat, nutiseadmeid või muid kaupu, pakub Hispaania AMAZON veelgi laiemat valikut. Huvitavaid pakkumisi leiate ka FNAC-ist, CARREFOUR-ist, ELECTROCOSTO-st.

EKSKLUSIIVNE KOSMEETIKA

Hispaania on kuulus oma ülimalt kvaliteetsete kaupade poolest. Nii naised kui mehed hindavad kõrgelt näo-, naha- ja iluhooldustooteid. DRUNI-st leiavad naised Hispaania ekspertide loodud suurepäraseid tooteid. Meestele, kes hindavad kvaliteetseid naha-, habeme- ja juuksehooldustooteid, meeldiks kindlasti Mi Rebotica.

Tahate näha, mida Hispaania veel pakub? Selle kõik leiate siit.

Visos naujienos