Teenused

Kaupade tarneteenus 


Valige soovitud kaup Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse või Itaalia veebipoes, registreeruge OstaEU veebisaidil ja Teile antakse aadress Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Inglismaal, Prantsusmaal, Itaalias, mida saate kasutada kauba tellimisel saksa, hispaania, poola, inglise, prantsuse, itaalia veebipoodides. Kaubad jõuavad Eestisse 2-5 tööpäeva jooksul pärast nende välja saatmist. Sinu saadetis toimetatakse soovitud kohta DPD kulleriga, või viiakse lähimasse DPD Pickup või Omniva pakipunkti. Siit leiate nimekirja kõige populaarsematsest veebipoodidest Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Inglismaal, Prantsusmaal ja Itaalias.

Eelised: 
 

  • Kättetoimetamine Saksamaalt, Hispaaniast, Poolast, Inglismaalt, Prantsusmaalt, Leedust ja Itaaliast. Piiramatu suurusega kaubad tarnitakse meie lattu Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal kõigist veebipoodidest ja isegi riikidest, mis ei saada kaupu Eestisse.
  • Kiire kohaletoimetamine. Sinu veebipoodidest tehtud oste viiakse Eestisse iga nädal ja toimetatakse kohale 2-5 tööpäevaga.
  • Turvaline ja lihtne kasutamine. Igal kasutajal on sisselogimisandmed süsteemi, mis pakub kaupade tellimiseks kasutatavat unikaalset kasutajanumbrit (ID). Kaup on kindlustatud kogu tarneteekonna vältel, kuni Eestisse jõudmiseni. Saadetised sisestatakse süsteemi ja kasutaja saab konto oleku muutusi jälgida. Oleku muutumisest teavitatakse kasutajat e-posti teel.
  • Tellimuste liitmine. Telli kaupu erinevatest veebipoodidest - me liidame Sinu saadetised üheks kokku ja nii maksad ainult nende kogukaalu eest.
  • Tarne hind. Meie saadetiste edastamise platvormi kaudu oste saates säästad märkimisväärselt. Pakume Sulle paremat hinda kui veebipoed.
  • Kaupade hind, originaalsus ja kvaliteet. Saad kõike odavamalt osta, kuna tänu suurele konkurentsile ja laiale valikule on kvaliteetne originaalkaup oluliselt odavam kui Eestis. Samuti saad valida ja osta niisuguseid kaupu, mida Eestis saadaval pole.

 

Kaubaostuteenus


Olete valinud Euroopa veebipoes soovitud kaubad, kuid Teil on raskusi selle ostmisega? Või vajate lihtsalt kauba ostmise teenust? Nüüd on see veelgi lihtsam! Neile, kes soovivad osta kaupu välismaa kauplustest, pakume kauba ostmise teenust.

Valige lihtsaim viis sisseostude tegemiseks Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, Leedus:

  • Valige endale meelepärane toode mis tahes veebipoes Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias või Leedus.
  • Esitage ostuteenuse tellimisvormis toote link ja lisateave.
  • Saate 24 tunni jooksul lõpliku hinnapakkumise.
  • Pärast tellimuse kinnitamist ja tasumist - ostame kauba.

*OstaEU on vahendaja ostja ja müüja vahel ning osutab kauba ostmise teenuseid, seega koostame arve ainult ostuteenuse kohta. Arve Teie ostetud toote kohta väljastab seda müüv välismaa pood. Pange tähele, et toote arve väljastatakse ainult eraisikutele tellimuse teinud isiku nimel.

**Toote Saksamaalt, Poolast, Hispaaniast, Itaaliast, Prantsusmaalt või Leedust kohaletoimetamise hind ei sisaldu hinnapakkumises - see arvutatakse toote kättesaamisel Ostaeu laos vastavalt standardsetele Ostaeu tarnehindadele.