Teenused

Kaupade tarneteenus 


Valige saksa, hispaania, poola, inglise, prantsuse, itaalia, leedu, läti, hollandi veebipoest soovitud kaup, registreeruge OstaEU veebilehel ja teile antakse aadress Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Inglismaal, Prantsusmaal, Itaalias, Leedus, Lätis, Hollands mida kasutate kauba tellimisel Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Leedu, Läti ja Hollandi veebipoodidest. Kaup toimetatakse Eestisse 1 - 9 tööpäeva jooksul alates kauba väljumise kuupäevast. Teie pakid toimetatakse teile sobivasse kohta DPD kulleri või lähima DPD Pickup/Omniva terminali kaudu. Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Leedu, Läti ja Hollandi populaarsemate veebipoodide nimekirja leiate siit.

Eelised: 
 

 • Kohaletoimetamine üle kogu Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Leedu, Läti ja Hollandi. Piiramatu suurusega kaup toimetatakse meie lattu Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal, Leedus, Lätis ja Hollandis kõikidest veebipoodidest ja isegi naaberriikidest, mis ei tarni Eestisse.
 • Kiire kohaletoimetamine. Sinu veebipoodidest tehtud oste viiakse Eestisse iga nädal ja toimetatakse kohale 1-9 tööpäevaga.
 • Turvaline ja lihtne kasutamine. Igal kasutajal on sisselogimisandmed süsteemi, mis pakub kaupade tellimiseks kasutatavat unikaalset kasutajanumbrit (ID). Kaup on kindlustatud kogu tarneteekonna vältel, kuni Eestisse jõudmiseni. Saadetised sisestatakse süsteemi ja kasutaja saab konto oleku muutusi jälgida. Oleku muutumisest teavitatakse kasutajat e-posti teel.
 • Tellimuste liitmine. Telli kaupa sama riigi erinevatest veebipoodidest, kombineeri saadetised üheks tellimuseks ja maksa ainult nende kogukaalu eest.
 • Tarne hind. Meie saadetiste edastamise platvormi kaudu oste saates säästad märkimisväärselt. Pakume Sulle paremat hinda kui veebipoed.
 • Kaupade hind, originaalsus ja kvaliteet. Saad kõike odavamalt osta, kuna tänu suurele konkurentsile ja laiale valikule on kvaliteetne originaalkaup oluliselt odavam kui Eestis. Samuti saad valida ja osta niisuguseid kaupu, mida Eestis saadaval pole.

Kaubaostuteenus


Olete valinud Euroopa veebipoes soovitud kaubad, kuid Teil on raskusi selle ostmisega? Või vajate lihtsalt kauba ostmise teenust? Nüüd on see veelgi lihtsam! Neile, kes soovivad osta kaupu välismaa kauplustest, pakume kauba ostmise teenust.

Vali lihtsaim viis ostlemiseks Saksamaal, Inglismaal, Poolas, Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal, Leedus, Lätis ja Hollandis:

 • Vali endale meelepärane toode ükskõik millisest Saksamaa, Inglismaa, Poola, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Leedu, Läti või Hollandi veebipoest.
 • Esitage ostuteenuse tellimisvormis toote link ja lisateave.
 • Saate 24 tunni jooksul lõpliku hinnapakkumise.
 • Pärast tellimuse kinnitamist ja tasumist - ostame kauba.

*OstaEU on vahendaja ostja ja müüja vahel ning osutab kauba ostmise teenuseid, seega koostame arve ainult ostuteenuse kohta. Arve Teie ostetud toote kohta väljastab seda müüv välismaa pood. Pange tähele, et toote arve väljastatakse ainult eraisikutele tellimuse teinud isiku nimel.

**Toote kohaletoimetamise hind Saksamaalt, Inglismaalt, Poolast, Hispaaniast, Itaaliast, Prantsusmaalt, Leedust, Lätist või Hollandist ei sisaldu hinnapakkumises - see arvutatakse toote kättesaamisel OstaEU laos vastavalt standardsetele OstaEU tarnetariifidele.

Lisateenused Poolas:

 

 • Pealevõtt Suwalki In Post 24/7 pakiautomaadist. TÄHTIS. Kui valite kauba kohaletoimetamise Poola pakiautomaati, sisaldab pakisaaja teave automaatselt ainult pakiautomaadi nime. Seega, kui valite selle kohaletoimetamisviisi, on VAJALIK saata paki jälgimise number ja oma OstaEU ID klienditeenindusse. Vastasel juhul võib teie pakk jõuda tundmatute pakkide sekka. 
 • Suurte pakkide pealevõtt populaarsetest kauplustest ja supermarketitest.
 • Pakkide saatmise teenus Poola saajatele.
 • Võimalus hoiustada pakke Poolas.

 

Kõik lisateenused on tasulised, hindade kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust klienditeenindusega või vaadake hindu lehelt - hinnad.

 

Hinnad>