Teenused

Kaupade tarneteenus 


Vali soovitud tooted Saksamaa, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa või Itaalia e-poodidest välja, registreeru OstaEU veebilehel ning Sulle antakse Saksamaa, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa või Itaalia aadress, mida vastavate riikide veebipoodidest ostmisel kasutada. Kaubad jõuavad Eestisse 2-5 tööpäeva jooksul pärast nende välja saatmist. Sinu saadetis toimetatakse soovitud kohta DPD kulleriga, või viiakse lähimasse DPD Pickup või Omniva pakipunkti. Saksamaa, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa ja Itaalia populaarseimate veebipoodide loetelu leiad siit.


Eelised: 
 

  • Kättetoimetamine Saksamaalt, Poolast, Inglismaalt, Prantsusmaalt ja Itaaliast. Kaubad, mille mõõtudele ja kaalule ei ole piiranguid, toimetatakse meie Saksamaa, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa ja Itaalia ladudesse kõigist antud riikide e-poodidest ja ka nende naaberriikide e-poodidest, mis tehtud ostusid Eestisse ei saada.
  • Kiire kohaletoimetamine. Sinu veebipoodidest tehtud oste viiakse Eestisse iga nädal ja toimetatakse kohale 2-5 tööpäevaga.
  • Turvaline ja lihtne kasutamine. Igal kasutajal onsisselogimisandmed süsteemi, mis pakub kaupade tellimiseks kasutatavat unikaalset kasutajanumbrit (ID). Kaup on kindlustatud kogu tarneteekonna vältel, kuni Eestisse jõudmiseni. Saadetised sisestatakse süsteemi ja kasutaja saab konto oleku muutusi jälgida. Oleku muutumisest teavitatakse kasutajat e-posti teel.
  • Tellimuste liitmine. Telli kaupu erinevatest veebipoodidest - me liidame Sinu saadetised üheks kokku ja nii maksad ainult nende kogukaalu eest.
  • Tarne hind. Meie saadetiste edastamise platvormi kaudu oste saates säästad märkimisväärselt. Pakume Sulle paremat hinda kui veebipoed.
  • Kaupade hind, originaalsus ja kvaliteet. Saad kõike odavamalt osta, kuna tänu suurele konkurentsile ja laiale valikule on kvaliteetne originaalkaup oluliselt odavam kui Eestis. Samuti saad valida ja osta niisuguseid kaupu, mida Eestis saadaval pole.