Teenused

Kaupade tarneteenus 


Vali Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi või Jaapani veebipoest soovitud kaup, registreeru OstaEU veebilehel ja saad aadressi Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Inglismaal, Prantsusmaal, Itaalias, Portugalis, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis, Jaapanis - mida kasutad kauba tellimisel Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Leedu, Läti, Hollandi ja teiste riikide veebipoodidest. Kaup toimetatakse Eestisse 1-9 tööpäeva jooksul alates kauba väljumise kuupäevast. Pakid toimetab määratud asukohta DPD kuller või saadetakse lähimasse DPD/Omniva pakiautomaati. Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Leedu, Läti, Hollandi ja teiste riikide populaarsemate veebipoodide nimekirja leiad siit.

Saate OstaEU teenust kasutada mitte ainult kaupade saatmiseks erinevatest välismaa e-poodidest, vaid ka saadetiste saatmiseks eraisikult. Näiteks: saate kasutada teile antud OstaEU laoaadresse, et saata kaupu teistes Euroopa riikides elavatelt sugulastelt või sõpradelt. Saadetised saadetakse meie välisladudesse ning transpordime need Eestisse.

 

Eelised: 

 • Kohaletoimetamine üle kogu Saksamaa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi ja Jaapani. Piiramatu suurusega kaup toimetatakse meie lattu Saksamaal, Hispaanias, Poolas, Prantsusmaal, Itaalias, Portugalis, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis ja Jaapanis kõikidest veebipoodidest ja isegi naaberriikidest, mis ei tarni Eestisse.
 • Kiire kohaletoimetamine. Sinu veebipoodidest tehtud oste viiakse Eestisse iga nädal ja toimetatakse kohale 1-9 tööpäevaga.
 • Turvaline ja lihtne kasutamine. Igal kasutajal on sisselogimisandmed süsteemi, mis pakub kaupade tellimiseks kasutatavat unikaalset kasutajanumbrit (ID). Kaup on kindlustatud kogu tarneteekonna vältel, kuni Eestisse jõudmiseni. Saadetised sisestatakse süsteemi ja kasutaja saab konto oleku muutusi jälgida. Oleku muutumisest teavitatakse kasutajat e-posti teel.
 • Tellimuste liitmine. Paki komplekteerimisteenuse maksumus on 0,99 €. Seda summat arvestatakse alates teie teisest pakist, iga saadetise kohta. Saadetiste koondamist EL ja kolmandate riikide saadetiste vahel ei teostata. Saadetisi saab kombineerida kas välisriigis või Leetu jõudes. Saadetisi ei hoita ega saa hoiusstada välismaistes ladudes. Kõik saadetised saadetakse järgmise saadaoleva saadetisega. Lisaks on teil võimalus oma saadetisi 30 päeva tasuta hoiustada. Peale seda perioodi rakendub hoiutasu: 1 päev – 1€. Pärast tellimuse vormistamist ja selle eest tasumist ei ole tellimuse muutmine lubatud: ei saa lisada täiendavaid saadetisi, tellimusi ei saa osadeks jagada ega mingil muul viisil muuta.
 • Tarne hind. Meie saadetiste edastamise platvormi kaudu oste saates säästad märkimisväärselt. Pakume Sulle paremat hinda kui veebipoed.
 • Kaupade hind, originaalsus ja kvaliteet. Saad kõike odavamalt osta, kuna tänu suurele konkurentsile ja laiale valikule on kvaliteetne originaalkaup oluliselt odavam kui Eestis. Samuti saad valida ja osta niisuguseid kaupu, mida Eestis saadaval pole.

 

Kaubaostuteenus


Olete valinud Euroopa veebipoes soovitud kaubad, kuid Teil on raskusi selle ostmisega? Või vajate lihtsalt kauba ostmise teenust? Nüüd on see veelgi lihtsam! Neile, kes soovivad osta kaupu välismaa kauplustest, pakume kauba ostmise teenust.

Eelised: 

 • Vähem muret. Sa ei pea tundma muret võõrkeele tõlke, ostutingimuste või maksevalikute pärast.
 • Turvalise ostlemise garantii. Kanname hoolt kogu suhtluse eest müüjaga. Saad toote, mis vastab täpselt müüja kirjeldusele või organiseerime selle muretu ümber vahetamise. Tagastus toimub vastavalt müüja tagastustingimustele.
 • Aja sääst. Ostutellimuse saatmine meile võtab vaid paar minutit, kui oled tasunud ostude summa, siis sooritame ostu sinu eest.
 • Hinna garantii. Sul ei ole tarvis muretseda valuuta kursside või transpordi tasude eest. OstaEU teeb seda sinu eest ning saadab sulle lõpliku hinnapakkumise kõikide kuludega 24h jooksul.

Ostuteenuse hind ei sisalda kaupade transporti välismaisest vahelaost Eestisse. Kui pakk jõuab meie välismaisesse vahelattu, siis kaalume selle ja arvestame täpse transpordi hinna Eestisse, mille saad tasuda enne kauba Eestisse teele panemist. 

 

Vali lihtsaim viis ostlemiseks Saksamaal, Inglismaal, Poolas, Hispaanias, Itaalias, Portugalis, Prantsusmaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Tšehhis ja Jaapanis:

 • Vali endale meelepärane toode ükskõik millisest Saksamaa, Inglismaa, Poola, Hispaania, Itaalia, Portugali, Prantsusmaa, Leedu, Läti, Hollandi, Tšehhi või Jaapani veebipoest.
 • Esitage ostuteenuse tellimisvormis toote link ja lisateave.
 • Saate 24 tunni jooksul lõpliku hinnapakkumise.
 • Pärast tellimuse kinnitamist ja tasumist - ostame kauba.

*OstaEU on vahendaja ostja ja müüja vahel ning osutab kauba ostmise teenuseid, seega koostame arve ainult ostuteenuse kohta. Arve Teie ostetud toote kohta väljastab seda müüv välismaa pood. 

**Toote kohaletoimetamise hind Saksamaalt, Inglismaalt, Poolast, Hispaaniast, Itaaliast, Portugalist, Prantsusmaalt, Leedust, Lätist, Hollandist, Tšehhist või Jaapanist ei sisaldu hinnapakkumises - see arvutatakse toote kättesaamisel OstaEU laos vastavalt standardsetele OstaEU tarnetariifidele.

*** Kauba ostuteenuse hind oleneb kauba väärtusest (kui müüja poolt välisriigis OstaEU lattu toimetamine ei ole tasuta, siis lisandub see kauba summale).

 

Kaupade ostuteenuse hind>

 

Lisateenused Poolas

 

 • Pealevõtt Suwalki In Post 24/7 pakiautomaadist. TÄHTIS. Kui valite kauba kohaletoimetamise Poola pakiautomaati, sisaldab pakisaaja teave automaatselt ainult pakiautomaadi nime. Seega, kui valite selle kohaletoimetamisviisi, on VAJALIK saata paki jälgimise number ja oma OstaEU ID klienditeenindusse. Vastasel juhul võib teie pakk jõuda tundmatute pakkide sekka. 
 • Suurte pakkide pealevõtt populaarsetest kauplustest ja supermarketitest.
 • Pakkide saatmise teenus Poola saajatele.
 • Võimalus hoiustada pakke Poolas.

Kõik lisateenused on tasulised, hindade kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust klienditeenindusega või vaadake hindu lehelt - hinnad.

Hinnad>

 

Lisateenused Saksamaal

 • Kui saadetis jäetakse Saksamaa DHL-i järeletulemisterminali, on terminalist järeletulemise hind 10,00 Eur iga saadetise kohta. Järeletulemine on saadaval AINULT sellest terminalist (DHL Filiale Am Ohmberg Neue Str. 2a).

 

Lisateenused Tšehhis

 • Pealevõtt Staňkovis asuvast Zásilkovna pealevõtupunktist.
  Pealevõtt Zásilkovnast on TASUTA.
  Vaja on esitada meie Tšehhi lao telefoninumber (leiate selle lao aadressi jaotisest). TEISTEST LINNADEST EI OLE võimalik peale võtta.

 

Lisateenused Leedus 

 • Pakkide vastuvõtmine pakiautomaatidest. Pakiautomaati järeletulemise hind on 3,00 EUR. Paki kättesaamine on võimalik AINULT järgmistest pakiautomaatidest:
  • DPD - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).
  • LP EXPRESS - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).
  • VENIPAK - Veiverių g. 146, 46354, Kaunas (Lidl).

 

Lisateenused Itaalias

 • Lisatasu eest saame pakid kätte lähimast kogumispunktist. 
  Kaugus laost kuni 2,5 km - hind 5, 00 Eur 
  Kaugus laost kuni 5 km - hind 10, 00 Eur 
  Kaugus laost kuni 10 km (max) - hind 20,00 Eur 
 • Vaja on järgmist teavet: 
  Nimi, perekonnanimi 
  Kliendi ID 
  Paki jälgimise number