Uudised

2022 a. October 3 p.

Avasta parimad Halloweeni pakkumised

Kas oled juba alustanud kostüümide ja dekoratsioonide ettevalmistamisega aasta õudseimaks õhtuks? Kui veel mitte, siis oleme koostanud Halloweeni parimad pakkumised! Kaunista muljetavaldavate kostüümide ja aksessuaaridega mitte ainult ennast ja oma lapsi, vaid ka oma lemmikloom! Ja ära unusta vaadata kaunistuste rubriiki, kust leiad kodukaunistusi suurepäraste hindadega!

Just nüüd on suurepärane võimalus tutvuda Portugali uue suunaga, sest pakume Portugalist saabuvatele saadetistele KOGU OKTOOBRI jooksul 50% ALLAHINDLUST!

Hinnad võrreldud 2022-03-10.
 

Kõik on väga lihtne! Lihtsalt registreeru OstaEu süsteemis ja saa välisaadressid, mida kasutada Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal ja teistes riikides ostlemisel. Meie hoolitseme kõige muu eest!

Nüüd saavad kõik uued registreerunud OstaEU liikmed automaatselt OstaEU esimese tarne eest 5 eurot! Registreeru www.ostaeu.ee, kinnita oma isik ja saa kingitus KOHE!

Ära jäta võimalust kasutamata, sest pakkumine on piiratud! 


 

Kuidas OstaEU teenust kasutada?

  • Registreeru OstaEU platvormil
  • Kinnita registreerimine ja saa OstaEU tarneaadressid Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis ja Tšehhis
  • Vali soovitud kaup (lai nimekiri on saadaval siin)
  • Toote ostmisel märgi OstaEU tarneaadress vajalikus riigis
  • Toimetame toote Eestisse
  • Kui ostmine tundub keeruline - kasuta meie ostuteenust!

 

Kõik uudised