Uudised

2022 a. veebruar 28 p.

Meie sünnipäev - iga nädal kingitused teile!

Tähistame koos OstaEU 9ndat sünnipäeva – meil on Sulle kingitused! 

 

Jälgi meie sünnipäeva uudiseid ja otsi kingitusi siit:

 

Sel kuul teeme üllatusi, millest esimene on kuni 28.veebruarini -10% ODAVAMALT KOHALETOIMETAMINE POOLAST! Kasuta seda võimalust säästmiseks KOHE – uued hinnad juba kehtivad.

 

Terve veebruari jooksul JAGA sotsiaalmeedias oma fotosid OstaEU-ga tehtud ostudest, TAGI need #ostaeusünnipäev ja võida TASUTA TRANSPORT (katab kuni 16,99 €). Selle kuu viimasel päeval kuulutame välja lausa 10 võitjat!

Jaga fotosid Facebookis ja Instagramis postituste või story'de kujul, kasuta #ostaeusünnipäev ja võta kindlasti ühendust meie klienditoe meeskonnaga, et oma osalust registreerida. Jagamine peab olema avalik.

 

Kolmas sünnipäeva nädal - veelgi rohkem kingitusi meie sõpradele! Seekord kutsume teid liituma meie kogukonnaga "OstaEU.ee TURG". Siit leiate parimad näpunäited ja kuumimad pakkumised, mida näevad ainult meie sõbrad. Ja nüüd on võimalik võita tasuta ostuteenus* – 5 võitjat kuulutatakse välja 28. veebruaril.

Liitu ja osale siin.

 

Koos kooki süüa on lõbusam! Nii et meie viimane 9. sünnipäeva kingitus teile on Sõbranädal! Selle käigus anname iga OstaEU süsteemi registreerinud ja isiku kinnitanud sõbra eest kohaletoimetamisele -20%. Nii palju sõpru, nii palju allahindlusi! Kiirusta – kampaania kestab kuni 28. veebruarini.
Allahindluse saamiseks võtke ühendust meie klienditoe meeskonnaga.

Kuidas see töötab?

Kõik on väga lihtne!

  • Kutsu oma sõber OstaEU platvormiga liituma.
  • Pärast igat uut OstaEU platvormil toodud kliendiregistreerimist koos identiteedikinnitusega saad ühekordse 20% soodustuse kohaletoimetamiselt.
  • Saate sooduskoodi, kui võtate ühendust meie klienditeenindustiimiga ja edastate neile registreeritud sõbra või pereliikme e-posti aadressi.
Kõik uudised