Uudised

2022 a. September 19 p.

Nahahooldusnõuanded sügiseks: parimad pakkumised

 

Sügis on hämmastavalt ilus aastaaeg, kuid kui suvi annab teed sügisele, muutub ilm ja ka naha reaktsioon uutele temperatuuridele.

Seega on üleminek sügisesele nahahooldusrutiinile oluline terve naha säilitamiseks aastaringselt. 

Selleks, et kaitsta nahka jahedamate ja kuivemate ilmade eest, oleme kokku kogunud kosmeetikute nõuanded. Selles blogipostituses jagame lisaks peamistele sügisestele nahahooldussoovitustele ka soovitusi, kust neid tooteid soodsamalt osta.

1. Vaheta tugevama konsistentsiga niisutaja vastu
 

Suvepäevad on ideaalne aeg rikkalike ja tugevate niisutajate vahetamiseks kergete koostiste vastu. Kuid sügise saabudes on aeg need kerged suvised kreemid selja taha jätta ja kasutada tugevaid, rikkalikke ja toitvaid niisutajaid!

2. Vali õrnad puhastusvahendid
 

Suvel on vaja geelipõhiseid või vahutavaid puhastusvahendeid, mis vähendavad õli tootmist. Kuna aga nahk toodab külmal aastaajal vähem rasu, on kõige parem kasutada õrnasid puhastusvahendeid.

3. Ära unusta kasutada SPF-i
 

Kuigi paljud inimesed kaitsevad oma nahka suvekuudel päikese eest, tuleks tegelikult päikesekaitse eest hoolitseda aastaringselt. Päikesekahjustused võivad tekkida igal ajal, seega veendu, et sul on õige kaitse, et saaksid päikesepaistelistel sügispäevadel kartmatult ilusat ilma nautida.

4. Kasuta huulepalsamit


Külmematel kuudel ei kuiva ainult nahk. Tõenäoliselt oled märganud, et ka huuled võivad muutuda väga kuivaks ja isegi lõheneda. Nii et ära unusta huulte niiskuse lukustamiseks kasutada kvaliteetset huulepalsamit.

5. Ära unusta kasutamast kehakreemi
 

Kuna suvel on õhus rohkem niiskust, ei kuiva meie nahk nii palju. Kui aga ilm läheb külmemaks ja kuivemaks, kaotab meie nahk kergemini oma loomuliku niiskuse, põhjustades sügelust ja ärritust. Seega hoolitse oma naha eest!

 

Kuidas OstaEU teenust kasutada?

  • Registreeru OstaEU platvormil
  • Kinnita registreerimine ja saa OstaEU tarneaadressid Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis ja Tšehhis
  • Vali soovitud kaup (lai nimekiri on saadaval siin)
  • Toote ostmisel märgi OstaEU tarneaadress vajalikus riigis
  • Toimetame toote Eestisse
  • Kui ostmine tundub keeruline - kasuta meie ostuteenust!
Kõik uudised