Uudised

2022 a. august 12 p.

Tagasi kooli! Parimad pakkumised vajalikule koolikaubale

Vähem kui kuu ongi jäänud kooliaasta alguseni. Veel saab nautida päikest ja muretut seiklemist. Küll aga tuleb juba mõtlema hakata ka koolitarvetele. Selleks, et koolikaubad saaks ostetud mugavalt, soodsalt ja stressivabalt, oleme valmis saanud nimekirjaga olulisemast kaubast ja e-poodidest, kust saab osta kõik vajaliku soodsaima hinnaga.

Ära kuluta aega ja närve – ostle targalt, soodsalt ja mugavalt oma kodust lahkumata. Osta sellel aastal koolikaubad OstaEU abil!

1. Koolikott. Iga kooliõpilane teab, et mugav ja kvaliteetne koolikott on väga oluline! See mitte ainult ei kanna raamatuid ja vihikuid, aga on ka oluline silmailuks ja stiili-statement. Kõige selle juures on tähtis valida aga kvaliteetne ja ergonoomiline koolikott !

#KontrolliHindu 

Link pakkumisele: https://bit.ly/3dsZLgl 

Hinnad sisaldavad DPD kulleriga kohaletoimetamist. Hinnad võrreldud 2022-08-16


2. Nutiseadmed. Telefonid, nutikellad, tahvelarvutid ja teised nutilahendused on saanud tänapäeva koolielu lahutamatuks osaks, mitte ainult õpilaste vabal ajal, aga ka õppimisprotsessides. Euroopa e-poodides on lai valik nutikaid seadmeid soodsate hindadega ja kindlasti leiab igaüks enda vajadustele just selle sobiva. 
3. Kirja- ja kunstitarbed. Ilma nendeta koolipäevi mööda ei saa! Seetõttu pöörake tähelepanu nende otsimisele ka välismaistest e-poodidest, kuna seal on eriliselt lai valik kvaliteetset koolikaupa sõbraliku hinnaga.
4. Spordiriided ja -jalanõud. Trennide ja kehalise kasvatuse tundide jaoks on sise- ja välistundide riided ning jalanõud vajalikud. Kindlasti valige mugavad ja vastupidavad tarbed! Säästke oluliselt spordikaupadelt, uurides hindu ka välismaistes e-poodides, kuna seal on kvaliteetsele kaubale hetkel sooduspakkumised!  
5. Riided ja jalanõud. Kuigi kulutused riietele ja jalanõudele on ilmselgelt vältimatud, siis tahaksime meelde tuletada, et vanemad ei pea kulutama neile tervet varandust! Selleks, et riietada oma laps stiilselt ja mõnusalt, piisab vaadata vaid soovitatud Euroopa e-poodidesse, kust leiate nii palju sooduspakkumisi omanäolisele kaubale. Väga paljudes neist poodidest on hetkel käimas suured soodusmüügid! Kõik kaubad toob kohale OstaEU – turvaliselt, kiirelt ja mõistliku hinnaga!

Koolikotid:

 1. https://bit.ly/3AhaKTb
 2. https://bit.ly/3AfGhoz
 3. https://bit.ly/3bKMnnc
 4. https://bit.ly/3pprUYt
 5. https://bit.ly/3dbNP2j
 6. https://bit.ly/3SItVfH

Tahvelarvutid: 

 1. https://bit.ly/3bMElKB
 2. https://bit.ly/3bMEv4F

Nutikellad:

 1. https://bit.ly/3QDiIeI
 2. https://bit.ly/3drwRNP
 3. https://bit.ly/3PftLth

Kirjatarbed:

 1. https://bit.ly/3bKzoC2
 2. https://bit.ly/3BZ0f8j

Spordiriided:

https://bit.ly/3s7Icpc

Spordijalanõud:

https://bit.ly/3p9OMLm

Lasteriided:

https://bit.ly/3Qg68C1 

Veel lasteriideid, jalanõusid:

Kirjatarbed:

Kuidas OstaEU teenust kasutada?

 • Registreeru OstaEU platvormil
 • Kinnita registreerimine ja saa OstaEU tarneaadressid Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis ja Tšehhis
 • Vali soovitud kaup (lai nimekiri on saadaval siin)
 • Toote ostmisel märgi OstaEU tarneaadress vajalikus riigis
 • Toimetame toote Eestisse
 • Kui ostmine tundub keeruline - kasuta meie ostuteenust!
Kõik uudised