Uudised

2022 a. september 30 p.

Terve oktoobri jooksul - 50% allahindlust pakkide kohaletoimetamiselt Portugalist

Kas oled juba tutvunud meie uue sihtkoha - Portugaliga?

Meil on hea uudis - kogu OKTOOBRI saad saata pakke Portugalist Eestisse POOLE HINNAGA!

Avasta parimad Portugali kauplused, püüa kinni suurimatest pakkumistest ja avasta seda hämmastavalt värvilist ostukohta, samal ajal kui pakume kohaletoimetamise allahindlust!

Soovitame tutvuda selle riigi kaupluste valikuga ja avastada parimaid kohti veebiostlemiseks!

Osta OstaEU-ga nutikalt!

 

Mis muudab Portugali eriliseks?

Viimastel aastatel on Portugalist saanud üha populaarsem sihtkoht – ja seda põhjusega! See riik on kuulus oma rikka ajaloo, värvikate stiilide, käsitöö ja hingematvate maastike poolest, see ei jäta kedagi ükskõikseks! Kõik need asjad teevad Portugalist värvika reisisihtkoha, aga ka ainulaadse ostukoha.

Kas teadsid, et Portugali Alcanena linn on juba ammu kuulus oma nahatöö poolest ning Portugali kuulsaid sinise mustriga keraamilisi Azulejo plaate on toodetud juba üle 500 aasta ? Unikaalsetest Portugali butiikidest kuni eksootilise kohvini, mis on kuulus oma aroomi ja maitse poolest – Portugal on avastamist väärt!

Kui ka sina soovid Portugali avastada, siis nüüd on selleks suurepärane võimalus, sest pakume TERVE SEPTEMBRI jooksul kõigile Portugalist tulevatele saadetistele 20% ALLAHINDLUST!

 

Portugali parimad e-poed

Rõivad, jalatsid ja aksessuaarid. Portugalist võib leida eksklusiivseid moebrände, mis loovad kvaliteetseid ja ainulaadseid tooteid. Soovitame vaadata  e-poode nagu Lanidor ja Foreva.

Gurmeekaubad. Kui soovid proovida Portugali hõrgutisi, siis soovitame külastada Lisboncraft , Avidaportuguesa e-poode.

Kosmeetika ja parfümeeria. Kui otsite heade hindadega parfüüme ja kosmeetikat, siis soovitame heita pilk e-poodidele Sabina  ja Pluricosmetica.

 

Teisi Portugali e-poode leiad sellelt lehelt.

 

Kuidas OstaEU teenust kasutada?

  • Registreeru OstaEU platvormil
  • Kinnita registreerimine ja saa OstaEU tarneaadressid Saksamaal, Poolas, Hispaanias, Prantsusmaal, Itaalias, Inglismaal, Leedus, Lätis, Hollandis ja Tšehhis
  • Vali soovitud kaup (lai nimekiri on saadaval siin)
  • Toote ostmisel märgi OstaEU tarneaadress vajalikus riigis
  • Toimetame toote Eestisse
  • Kui ostmine tundub keeruline - kasuta meie ostuteenust!
Kõik uudised